Şüphesiz ki günümüz dünyasında birçok web sayfaları kurumsal ve bireysel müşterilerine hizmet vermektedirler. 

Bu durum sınırsız ve muazzam bir Pazar potansiyeli oluşturmakla beraber birçok riskleri de beraberinde getirmektedir. Özellikle ticari kimliği ve kaygısı olmayan "Sanal" şirketler ve kişiler bu pazarın gelişimine olumsuz bir şekilde etki etmektedirler. 

Fabrikadan.com olarak en büyük farkımız, sayfamızda yer alıp hizmet veya mal satışı yapacak olan kurum ve şahısların ticari ünvanlarını portalımıza kayıt aşamasında kontrol edip, hizmet veya mal arayan kişilerin gönül rahatlığı ile bu kaynaklara ulaşmalarını sağlamamız.  İşte bu yüzden sayfamızda gönül rahatlığı ile gezebilir, aradığınız bir ürünün üreticisini bulduğunuzda mevzu bahis kuruluşun gerçek bir oluşum olduğundan emin olabilirsiniz…

Bir diğer farkımız ise Sanayi Bakanlığının sunduğu veritabanına bağlı kalmayıp firmalara kendi ürünlerini teşhir etme imkanı sunmaktayız. Bu sayede sadece firmanızın ismi değil, isterseniz ürünlerini de ilgilenen firmalara sunabilir, birçok ticari faaliyeti aynı anda yürütebilirsiniz.

KOBİ'lerin en büyük sorunlarından biri olan Dış Pazarlara açılma imkanını da düşündük! Ülkemizde bulunan çok saygın Web Siteleri olmasına rağmen bunların hemen hemen tamamı İç Pazara yönelik kurumlar. fabrikadan.com'a üye olduğunuzda ise şirket bilgileriniz aynı zamanda uluslararası platformda, ListofFactories.com  Türkiye veritabanında otomatik olarak yer almakta ve Uluslararası Platformda tanınabilirliğinizi bir adım ileriye taşımaktadır.