Farkımız
Turkish Login
Turkish Login
Turkish Login

Aktif Üyeler: e-mail, kimlik bilgileri ve vergi numaraları ile sisteme üye olabilirler. Her türlü ürün ilanı, açık arttırma bilgilerini ve iletişim bilgilerini görebilirler ve bu bilgiler ile aradıkları ürünlerin üreticileri ile temasa geçebilirler. Bu tür üyelerin ticari kimlikleri olmak zorundadır. Vergi Numaraları onaylandıktan sonra kendi alanlarında her türlü ilanı verebilirler.

Pasif Üyeler: e-mail ve kimlik bilgileri ile sisteme üye olabilirler. Her türlü ürün ve açık arttırma bilgilerini görebilirler ve bu bilgiler ile aradıkları ürünlerin üreticileri ile temasa geçebilirler. Bu tür üyelerin ticari kimlikleri olmak zorunda değildir, isteyen herkes e-mail ve kimlik bilgileri ile Pasif Üye olarak fabrikadan.com'a üye olabilir.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

"Misafir" Kullanıcılar herhangi bir e-mail veya iletişim bilgisi vermeden fabrikadan.com'da gezen kişilerdir. Diğer bir deyişle "Üye olmayan" kişilerdir. Misafir Kullanıcılar ilanları gezebilirler, ürün ve açık arttırmaları takip edebilirler. Gezdikleri ilanlar ile ilgili hiçbir iletişim bilgisine ulaşamazlar, ürün talebi ve açık arttırmaya katılamazlar.

Şüphesiz ki günümüz dünyasında birçok web sayfaları kurumsal ve bireysel müşterilerine hizmet vermektedirler. 

Bu durum sınırsız ve muazzam bir Pazar potansiyeli oluşturmakla beraber birçok riskleri de beraberinde getirmektedir. Özellikle ticari kimliği ve kaygısı olmayan "Sanal" şirketler ve kişiler bu pazarın gelişimine olumsuz bir şekilde etki etmektedirler. 

Fabrikadan.com olarak en büyük farkımız, sayfamızda yer alıp hizmet veya mal satışı yapacak olan kurum ve şahısların ticari ünvanlarını portalımıza kayıt aşamasında kontrol edip, hizmet veya mal arayan kişilerin gönül rahatlığı ile bu kaynaklara ulaşmalarını sağlamamız.  İşte bu yüzden sayfamızda gönül rahatlığı ile gezebilir, aradığınız bir ürünün üreticisini bulduğunuzda mevzu bahis kuruluşun gerçek bir oluşum olduğundan emin olabilirsiniz…

Bir diğer farkımız ise Sanayi Bakanlığının sunduğu veritabanına bağlı kalmayıp firmalara kendi ürünlerini teşhir etme imkanı sunmaktayız. Bu sayede sadece firmanızın ismi değil, isterseniz ürünlerini de ilgilenen firmalara sunabilir, birçok ticari faaliyeti aynı anda yürütebilirsiniz.

KOBİ'lerin en büyük sorunlarından biri olan Dış Pazarlara açılma imkanını da düşündük! Ülkemizde bulunan çok saygın Web Siteleri olmasına rağmen bunların hemen hemen tamamı İç Pazara yönelik kurumlar. fabrikadan.com'a üye olduğunuzda ise şirket bilgileriniz aynı zamanda uluslararası platformda, ListofFactories.com  Türkiye veritabanında otomatik olarak yer almakta ve Uluslararası Platformda tanınabilirliğinizi bir adım ileriye taşımaktadır.

 

e-Bülten 'e Kayıt Olun

Güncel Haberler, Kampanya ve İndirim Teklifleri hakkında bilgilendirilmek isterseniz e-Bülten Programımıza üye olabilirsiniz.

Hakkımızda

Yeni millenyum ile beraber internet ve eTicaret hayatımızın değişmez bir parçası oldu. Artık dünya eskisinden de küçük, ve eskisinden de hızlı dönüyor. Zaman ve kaynakların çok daha değerli olduğu günümüzde, 2008'den beri sizleri en doğru kaynaklara yöneltebilmek için çaba sarf ediyoruz.

fabrikadan.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından fabrikadan.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz. Yer Sağlayıcı Belge No : 581