Misafir Kullanıcı
Turkish Login
Turkish Login
Turkish Login

"Misafir" Kullanıcılar herhangi bir e-mail veya iletişim bilgisi vermeden fabrikadan.com'da gezen kişilerdir. Diğer bir deyişle "Üye olmayan" kişilerdir. Misafir Kullanıcılar ilanları gezebilirler, ürün ve açık arttırmaları takip edebilirler. Gezdikleri ilanlar ile ilgili hiçbir iletişim bilgisine ulaşamazlar, ürün talebi ve açık arttırmaya katılamazlar.

e-Bülten 'e Kayıt Olun

Güncel Haberler, Kampanya ve İndirim Teklifleri hakkında bilgilendirilmek isterseniz e-Bülten Programımıza üye olabilirsiniz.

Hakkımızda

Yeni millenyum ile beraber internet ve eTicaret hayatımızın değişmez bir parçası oldu. Artık dünya eskisinden de küçük, ve eskisinden de hızlı dönüyor. Zaman ve kaynakların çok daha değerli olduğu günümüzde, 2008'den beri sizleri en doğru kaynaklara yöneltebilmek için çaba sarf ediyoruz.

fabrikadan.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından fabrikadan.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz. Yer Sağlayıcı Belge No : 581