Turkish Login
Turkish Login
Turkish Login

Ücretsiz üyelik için buraya Tıklayın.

Arama Bölümü

fabrikadan.com 'a Hoşgeldiniz!

 • Sadece Markalar değil Tüm üretenler için!


  Yeni millenyum ile beraber internet ve eTicaret hayatımızın değişmez bir parçası oldu. Artık dünya eskisinden de kücük ve eskisinden de hızlı dönüyor. Zaman ve kaynakların çok değerli olduğu günümüzde, 2008'den beri sizlere en doğru kaynakları sunabilmek için çaba sarf ediyoruz.

 • Özellikle KOBİ'lerin Yanındayız!


  Markaların eTicaret'te Şahıs ve KOBİ'lere oranla çok daha avantajlı oldukları bir gerçek. İşte tam bu noktada arayı kapatmak ve KOBİ'lerin de eTicaret'te ön plana çıkabilmelerini sağlamak için bu projeyi hayata geçirdik.Features:

 • Supports a range of multimedia formats: images, flash, video, mp3s, html!
 • Auto detects formats or you can specify the format
 • Html descriptions
 • Enable/Disable page overlay when multibox pops up (via template parameters)
 • Enable/Disable controls (via template parameters)

 • Images Example


  Image #1. It can support html.
    
  Image #2. It can support html.
    
  Image #3. It can support html.


  Separeate Group Images Example


  Image #1. It can support html.
    
  Image #2. It can support html.
    
  Image #3. It can support html.


  Video Example:

  Youtube.com Video - CLICK ME
  UP: Carl and Ellie


  You can use the following video formats: flv, mov, wmv, real and swf. Just insert the URL to the videos in the href of the hyperlink, here is an example of how we did this for a Youtube video:

  YouTube Tutorial: Simply right click on a youtube video and copy the embed code, then paste into a text editor and look for the embed src and use that URL in your hyperlink.


  MP3 Example:

  MP3 example - CLICK ME
  mp3 example  iFrame:

  iFrame/HTML Example - CLICK ME
  getfirebug.com
  I like what I see! I want to JOIN TODAY.

Üyelik ve ilan vermek 1-2-3 kadar kolay!1.

Üyelik bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde doldurun. Bu bilgileri kontrol ettikten sonra size bir onay email'i gönderecegiz. Bu email'i onayladıktan sonra sayfamıza giriş yapabilirsiniz.

2.

fabrikadan.com'a üye olduktan sonra detaylı Firma Bilgilerinizi oluşturabilir ve  herhangi bir Joomanager alanına girip “İlan Ver” link'ine tıklayarak ilanlarınızı oluşturabilirsiniz.

3.

Aradığınız bir ürünün ilanını mı gördünüz? Ya da belirli bir ürün / Hizmet sağlayan bir kuruluş mu arıyorsunuz? Kategorilere ayrılmış olan alanlarda arama yaparak Firma Bilgilerine ulaşabilirsiniz.
 e-Bülten 'e Kayıt Olun

Güncel Haberler, Kampanya ve İndirim Teklifleri hakkında bilgilendirilmek isterseniz e-Bülten Programımıza üye olabilirsiniz.

Hakkımızda

Yeni millenyum ile beraber internet ve eTicaret hayatımızın değişmez bir parçası oldu. Artık dünya eskisinden de küçük, ve eskisinden de hızlı dönüyor. Zaman ve kaynakların çok daha değerli olduğu günümüzde, 2008'den beri sizleri en doğru kaynaklara yöneltebilmek için çaba sarf ediyoruz.

fabrikadan.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından fabrikadan.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz. Yer Sağlayıcı Belge No : 581